Главная » 2012 » Февраль » 5 » В РФ всього в мітингах 4 лютого взяли участь 230 тис осіб
10:39
В РФ всього в мітингах 4 лютого взяли участь 230 тис осіб

У 91 публічному заході на території 63 суб'єктів РФ 4 лютого взяли участь близько 230 тисяч осіб, повідомляє Iнтерфакс з посиланням на прес-центр МВС Росії.

"Найбільша кількість заходів пройшла в Приволзькому, Центральному, Сибірському і Північно-Західному федеральних округах. У деяких містах за рішенням організаторів заходу не проводилися у зв'язку з невиходом учасників", - відзначили в МВС.

У прес-центрі нагадали, що в Москві проходило декілька публічних акцій. "У мітингу на головній алеї Парку Перемоги на Поклонній горі було присутньо 138 тисяч громадян. У ході по Великій Якиманці і мітингу на Болотній площі брало участь 35-36 тисяч осіб. На Пушкінську площу прийшли близько 1 тисячі учасників, на проспект академіка Сахарова - близько 150 осіб", - мовиться в повідомленні.

"Виходячи із заявлених даних, представлених напередодні організаторами заходів, охорону громадського порядку і безпеку забезпечували близько 69 тисяч співробітників поліції і військовослужбовців внутрішніх військ МВС Росії", - заявили в прес-центрі.

У МВС підкреслили, що на всіх публічних заходах, проведених 4 лютого в регіонах країни, органи внутрішніх справ і підрозділу внутрішніх військ МВС Росії громадський порядок забезпечили в повному обсязі. Серйозних порушень громадського порядку не зареєстровано.

"На Великій Якиманці співробітниками поліції була затримана група громадян, у яких виявлені файери і сім димових шашок. Після проведення профілактичної бесіди вони були відпущені. За участь в 6 несанкціонованих мітингах, що відбулися в різних регіонах Російської Федерації, до органів внутрішніх справ було доставлено близько 20 осіб, стосовно яких складені адміністративні протоколи", - мовиться в повідомленні прес-центру.

У відомстві відзначили, що скарг на дії співробітників поліції не надходило. "Крім того, на думку незалежних спостерігачів, які були присутні на масових заходах, поліція діяла професійно і коректно", - заявили в прес-центрі.

"За підсумками керівництва МВС Росії дана позитивна оцінка діям співробітників органів внутрішніх справ і військовослужбовців внутрішніх військ. Міністр внутрішніх справ Російської Федерації генерал армії Рашід Нургалієв подякував особовому складу за хорошу організацію роботи з забезпеченню громадського порядку", - повідомили в МВС.

10 і 24 грудня 2011 року в багатьох містах Росії пройшли акції незгодних з підсумками виборів до Держдуми. Найбільші акції пройшли в Москві.

10 грудня на Болотній площі в Москві пройшов санкціонований мітинг. За даними поліції, кількість учасників склала не більше 25 тис осіб. За іншими оцінками, на площі знаходилось до 40 тисяч осіб.

У мітингу 24 грудня на проспекті академіка Сахарова, за даними поліції, взяли участь понад 29 тисяч осіб, організатори заявили про присутність 120 тисяч осіб.

У мітингу в Москві брали участь активісти української діаспори і ВО "Свобода"

Активісти української діаспори Москви взяли участь в ході "За чесні вибори", повідомляє УНIАН.

Про це повідомив почесний голова Об'єднання українців Росії Валерій Семененко.

"З московської діаспори були мало людей, нас було десь 8 осіб. Ми були з українським прапором, до нас підходили багато росіян з українським корінням і виражали підтримку. Я не скажу, що діаспора активно підтримала, люди бояться", - сказав Семененко.

Він сподівається, що участь діаспорян сприятиме ослабленню тиску на українські організації Росії.

При цьому він завірив, що не боїться переслідувань з боку російської влади, адже все, що можна було зробити вона (влада РФ - ред.) вже зробила.

"Участь діаспори в опозиційному мітингу нічим не загрожує. Більш ніж російська влада вже зробила не буде - переслідувала Бібліотеку української літератури, закрила Федеральну національно-культурну автономію українців Росії", - сказав він і додав, що нічого страшного в тому, що українці Росії теж вимагають чесних виборів, немає.

В той же час, він відзначив, що побачивши український прапор до них підійшла група представників ВО "Свобода" в кількості близько 10 осіб, які прибули на мітинг з України.

Як повідомлялося, 1 жовтня 2011 року стало відомо, що Замоскворецький суд Москви підтримав Міністерство юстиції РФ у справі про ліквідацію Об'єднання українців Росії (ОУР).

За словами адвоката ОУР аліма Жгульова, Мінюст РФ звинувачує екс-співголову ОУР Семененко в тому, що він в період припинення діяльності організації виступав в російських ЗМІ нібито від імені ОУР. Це і стало приводом для ліквідації організації.

27 січня 2010 року рішенням Верховного суду РФ була остаточно ліквідована Федеральна національно-культурна автономія українців Росії (ФНКА УР), яка існувала з 27 березня 1998 року. Позов Мінюсту РФ базувався на скарзі активіста фонду "Родина" Журавльова, який заявляв, що ФНКА УР "веде політичну діяльність, прославляє бандерівців і виливає негатив на Росію".

Категория: Новости России | Просмотров: 11074 | | Теги: всього в мітингах 4 лютого | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
загрузка...
загрузка...
Архив новостей по дате
Статистика
Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0