Главная » Новости Азии
Підтримується ініціатива ЛАД від 22 січня, зокрема "формування уряду національної єдності" і "делегування президентом Сирії усіх своїх повноважень своєму заступникові з тим, щоб той міг повною мірою співпрацювати з урядом національної єдності для того, щоб наділити його владою для здійснення своїх обов'язків в перехідний період", а також проведення "прозорих і вільних виборів під арабським і міжнародним спостереженням".
Категория: Новости Азии | Новости мира - NowostiMira.com | Дата: 31.01.2012 | Комментарии (0)

Між повстанцями і президентською охороною зав'язалася перестрілка, на допомогу прийшов вертоліт, з повітря прикривши колону автомобілів, після чого всі машини розвернулися і рушили назад до Дамаска у напрямку до резиденції Башара Асада.


Останнім часом у Сирії виріс рівень насильства, не дивлячись на присутність в країні спостерігачів з Ліги арабських держав. Безлади в Сирії почались близько 10 місяців тому, з тих пір, за даними ООН, жертвами кризи стали від 5 до 7 тис осіб.

При реєстрації покупець ножа зобов'язаний повідомити уповноваженому продавцеві магазина своє справжнє ім'я, номер посвідчення особи, адресу проживання, а також "способи використання" ножа. Людям, що не взяли в магазин посвідчення особи, ножів не продають.Головною метою візиту делегації МАГАТЕ є з'ясування питання про те, чи направлена іранська ядерна програма на військові цілі. Заклопотаність МАГАТЕ викликало повідомлення Тегерана про те, що він приступив до збагачення урану до 20%.При этом нельзя сказать, что зрительницы будут допущены на матчи на общих основаниях: для них будут созданы специальные ложи и балконы, а также семейные ложи, на которых женщины смогут находиться в присутствии мужчин-родственников.

Таким образом авторы проекта надеются защитить трубопровод от возможного землетрясения в районе Мертвого моря, а также от исков со стороны израильских активистов природоохранных организаций, которые утверждают, что план переброски воды нанесет непоправимый ущерб Мертвому и Красному морям, а также уникальному природному заповеднику в пустыне.

Денежные поступления из Турции должны использоваться для восстановления инфраструктуры в секторе Газы, строительства дорог, школ и ремонта больниц, в израильских службах безопасности опасаются, что большая часть средств будет потрачена на восстановление террористической инфраструктуры, в том числе на Западном берегу, а также на модернизацию ракет и закупку вооружений.


Высота здания, получившего название "Башня Азербайджана" (Azerbaijan Tower), составит не 560 м, а 1.050 м, сообщил азербайджанскому информационному агентству АРА президент концерна Гаджи Ибрагим Нехремли.

Находящийся в Австрии министр иностранных дел Израиля Авигдор Либерман заявил, что Израиль должен вступить в Европейский союз, поскольку является частью Западной цивилизации.

« 1 2 ... 469 470 471 472 473 474 475 »
загрузка...
Архив новостей по дате
«  Июнь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0