Главная » Статьи » Последние статьи » Познавательные статьи

Варіанти "прописки" ТОВ або як підібрати юридичну адресу

Варіанти "прописки" ТОВ або як підібрати юридичну адресу

Однією з індивідуальних ознак юридичної особи є її місцезнаходження. Згідно з вимогами чинного законодавства, місце розташування будь-якого суб'єкта господарювання повинно бути відображено в його реєстраційних документах. Саме адреса, внесена до реєстру юридичних осіб, отримала назву - юридичної. І тому під час проходження реєстраційної процедури ТОВ юридична адреса стає дуже важливим атрибутом новоствореної компанії. Закон дозволяє, а практика підказує кілька варіантів вирішення такого делікатного питання. Про це та інші питання адміністративного права ви зможете детальніше дізнатися на сайті mykolaienko.com.ua. Фахівці цього ресурсу також допоможуть вам з отримання юридичної адреси у місті Києві.

Юридична адреса: варіанти

По-перших, ТОВ може бути зареєстровано за місцем прописки (реєстрації) будь-якого з засновників. Такий варіант має і плюси, і мінуси: не трреба платити за покупку адреси, але контролюючі органи будуть знати, що за місцем проживання одного із засновників знаходиться ТОВ.

По-друге, юридичну адреса можна визначити за місцем планованого розміщення офісу (постійного місця знаходження органу управління товариством). Здавалося б, чого простіше - знайти приміщення, домовитися з власником про укладення договору оренди певної площі під офіс і зареєструвати в приміщенні фірму, але це все легко на перший погляд. Насправді питання набагато складніше, адже для підтвердження юридичної адреси необхідно надати договір оренди або гарантійний лист від господаря. Але на кого видавати гарантійний лист або з ким укладати договір оренди, адже самої юридичної особи на даний момент не існує. Тому доводиться підписувати декілька документів між засновниками ТОВ і орендодавцем, що призводить до додаткових витрат саме засновників, а не самої фірми, якої на цей момент не існує.

Третім варіантом можна назвати покупку юридичної адреси у компаній, які спеціалізуються на цьому. Послуги з продажу юридичних адрес представляються багатьма власниками нежитлових приміщень (саме таке повинно бути приміщення для визнання його придатним для розташування юридичної особи, за винятком місць проживання засновників).

Вибираючи варіант вибору місця розташування майбутньої компанії, не варто забувати про те, що перевірити юридичну адресу можуть не тільки в момент створення, а й протягом усієї діяльності товариства. Крім того, закон передбачає необхідність щорічного підтвердження юридичної адреса будь-якою компанією, шляхом подачі спеціальної форми в реєстраційний орган в кінці кожного року.

Категория: Познавательные статьи | Добавил: admin (08.02.2020)
Просмотров: 146 | Теги: юридична, адреса | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
загрузка...
Архив новостей по дате
Статистика
Яндекс.Метрика