Главная » Статьи » Последние статьи » Познавательные статьи

Тенденції в будівництві котеджів

Тенденції в будівництві котеджів

В останні кілька років спостерігаються відчутні зміни щодо переваг людей в заміській нерухомості. Поряд із загальноприйнятими стилями все частіше з'являються нові і незвичайні напрямки в будівництві приватних будинків. На сьогоднішній день можна простежити досить чіткий розподіл:

  • приблизно 30 відсотків котеджів витримані в класичному стилі;
  • близько 20 відсотків припадає на будівлі в європейському стилі;
  • на третьому місці розташовані будинки в стилі кантрі, який набирає популярність;
  • слідом розташувався так званий англійський стиль;
  • так само невелика частка припадає і на котеджі в дворянському стилі, близько 6 відсотків;
  • і закриває цей список стиль хай-тек, на частку якого припадає лише 2 відсотки.

Проте, незалежно від вибраного стилю, вам все рівно знадобиться технічний паспорт на будинок, а тому радимо додати в закладки сайт anc-project.com, який може позбавити вас бюрократичних клопотів з його оформленням.

Також сьогодні можна виділити наступні тенденції в будівництві котеджів:

Перехід до мінімалізму в архітектурі. Поступово відбувається відмова від пафосу й зайвих елементів, власники котеджів починають віддавати перевагу європейському стилю, більш стриманому і функціональному.

Використання натурального дерева. Звичайно, вибір стилю для заміського житла безпосередньо залежить від його призначення, проте, не можна не відзначити, що в останні роки покупці все частіше вважають за краще використання максимально натуральних і екологічно чистих матеріалів.

Тяга до функціональності. Можна відзначити, що багато власників заміської нерухомості обмежуються самим мінімальним, і не хочуть переплачувати за надмірності. Це особливо актуально для цілих котеджних селищ. Їх жителі обмежуються наявністю магазину, стоянки, охорони і хороших під'їзних доріг.

Що стосується технологій будівництва, то в цьому питанні все досить незмінно. Популярними будівельними матеріалами як і раніше залишаються дерево, цегла, натуральний камінь.

Перехід від високих будинків до низьких. Все частіше покупці заміських котеджів віддають перевагу підстроювання меншої поверховості. І поряд з цим відбувається відмова від великих підвальних приміщень.

Все більше і більше уваги приділяється дизайну інтер'єрів. Величезна різноманітність оздоблювальних матеріалів дозволяє втілити в інтер'єрі практично будь-які фантазії та задуми. Все більш популярним стає створення персонального дизайну для господарів будинку або тих, хто знімає його за договором.

Ось основні тенденції в будівництві котеджів, які можна виділити на сьогоднішній день.

Категория: Познавательные статьи | Добавил: admin (14.03.2020)
Просмотров: 138 | Теги: технічний, будинок, паспорт | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
загрузка...
Архив новостей по дате
Статистика
Яндекс.Метрика