Главная » 2015 » Февраль » 26 » Сови тероризують голландське містечко. Нападають на бігунів, інвалідів та банкірів
13:20
Сови тероризують голландське містечко. Нападають на бігунів, інвалідів та банкірів

Протягом останніх трьох тижнів десятки жителів міста Пюрмеренд на північному заході Нідерландів зазнали травм голови від пазурів європейських пугачів. Так, двох бігунів птахи атакували у вівторок, 24 лютого. Одному з них лікарі змушені були накласти шви на п'ять ран на голові, повідомляє BBC-Ukrainian.

Іншим місцем нападів хижих птахів став будинок інвалідів. Представник установи розповів AFP, що пацієнти та співробітники будинку зазнали 15 нападів пугачів. Ці птахи все ще залишаються на волі.

"Удень проблем немає, але вночі ми виходимо на вулицю лише "озброєні" парасольками, касками та шапками - всім, що може нас захистити", - говорять у будинку інвалідів.

Один з голландських банків навіть подарував установі парасольки, а також пообіцяв надіслати сокольничого для боротьби з нічними птахами.

Зазвичай європейські пугачі полюють на дрібних ссавців та птахів. "Голландський фонд сов" зазначає, що незвична поведінка пугачів може бути результатом того, що саме ці птахи виховувалися у неволі та асоціюють людей з їжею. Інша можлива причина - вплив на поведінку хижих птахів гормонів через початок шлюбного періоду.

Міська рада Пюрмеренду застерігає жителів від того, щоб вони самостійно виловлювали агресивних пугачів.

Європейський пугач - один з найбільших видів сов у світі, з розмахом крил до 1,8 метра та вагою до 3 кілограмів.

Варто зазначити, що голландські сови досить миролюбні істоти в порівнянні з бєларуськими бобрами, які вбивають рибалок, або українців, які вчиняюють диверсії на автошляхах.


Категория: Новости Европы | Просмотров: 1446 | | Теги: інвалідів та банкірів, бігунів, сови тероризують голландське містеч | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
загрузка...
Архив новостей по дате
Статистика
Яндекс.Метрика