Главная » 2012 » Февраль » 3 » Чиновники ООН: У Сомалі уже голоду немає
19:17
Чиновники ООН: У Сомалі уже голоду немає

Чиновники ООН змінили статус низки регіонів Сомалі, де в липні був оголошений голод. Дані території, тим не менше, продовжують вважатися зонами гуманітарної катастрофи.

За підрахунками міжнародної організації, продовольча криза в Сомалі зачіпає близько 2,3 мільйона осіб, що становить близько третину населення. В середині 2011 року ООН оцінила кількість голодуючих у 3,7 мільйона осіб.
Поліпшення продовольчої ситуації настало після гарного врожаю, обсяг якого вдвічі перевершив середній показник за останні 17 років, що дозволило знизити ціни на продовольство. Також важливим фактором стали численні міжнародні програми гуманітарної допомоги, передає "Lenta.ru".
Офіційно голод на території двох із восьми регіонів Сомалі був оголошений у липні 2011 року після найбільшої посухи за останні 60 років. У вересні ООН констатувала голод уже в шести регіонах країни. Сотням тисяч людей довелося стати біженцями. Вони розмістилися в таборах на території сусідніх Ефіопії та Кенії. Багато біженців опинилося в таборах Могадішо, офіційної столиці й найбільшого міста Сомалі.
Сомалі останні двадцять років перебуває у стані громадянської війни. Країна розколота на декілька частин, в кожній з яких є свій уряд. Міжнародно визнаною владою Сомалі вважається Перехідний федеральний уряд, проте він контролює лише кілька районів столиці Могадішо.
Всього понад мільярд людей у світі сьогодні недоїдають. Такі дані наводяться у Глобальному індексі голоду за 2010 рік, складеному Міжнародним дослідницьким інститутом продовольчої політики.


Категория: Новости Африки | Просмотров: 11215 | | Теги: голод, Сомалі, ООН | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
загрузка...
загрузка...
Архив новостей по дате
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0