Главная » 2013 » Апрель » 28 » Автоматичний полив зимового саду
21:57
Автоматичний полив зимового саду

Полив - одна з найважливіших складових у процесі догляду за зимовим садом.

В той же час звертаємо вашу увагу, що використовувати його слід грамотно і обережно, адже сухість або перезволоження може згубити всі ваші рослини. Вода для поливу повинна бути теплою, а також не хлорованою і за можливістю м'якою. Якщо ви є власником великого зимового саду, то бігати по ньому з лійкою вам навряд чи сподобається. Саме тому радимо вам вигідно придбати якісний автоматичний полив в Києві за допомогою сайту supersadovnik.net.

У таких випадках використовують автоматичну систему поливу. З додаткового резервуара вода буде поставлятися до кожної рослини, а її надлишки втечуть за допомогою дренажу. Такі системи коштують відносно недорого і мають масу переваг:

  • полив проводиться своєчасно;
  • рослини отримують потрібну кількість води;
  • система працює навіть за вашої відсутності;
  • значна економія води і часу.

Будь-яка система автоматичного поливу - це мережа трубопроводів, зрошувальних пристроїв, керуючих кабелів і допоміжних пристроїв. Це може бути як насосна станція, так і накопичувальна ємність для води.

Установка насосної системи для зимового саду зазвичай відбувається під час його ремонту або на самому початку будівництва.

Не варто хвилюватися, про те що система зіпсує зовнішній вигляд садка, на сьогоднішній день виробники пропонують безліч компактних і акуратних варіантів.

Також Ви можете віддати перевагу вихровим насосів. Вони здатні працювати цілодобово, за заданим вами режимом. З їхньою допомогою можна вирішити проблему з відстояною водою. Насос перекачує воду в спеціальні резервуари і дає їй час відстоятися, при чому ця вода може використовуватися і для інших цілей. Наприклад, вона може підвищити або оптимізувати показники тиску в системі вашого водопостачання.

Ще один досить поширений варіант - система крапельного поливу. Вона також може працювати за заданим режимом. Така система оснащена датчиком, за допомогою якого можна задати точну кількість хімікатів, підгодівлі, добрив, об'єму води, а також конкретний час або графік, за яким буде відбуватися полив.


Категория: Новости Украины | Просмотров: 1850 | | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
загрузка...
загрузка...
Архив новостей по дате
Статистика
Онлайн всего: 29
Гостей: 29
Пользователей: 0